Az amerikai online hírportál cikke felhívja a figyelmünket pár hibára, amiket a nagy áruházakban való vásárlások alkalmával elkövetünk.
Hetente csak egyszer vásárolunk
Megagiga hűtőinket roskadásig töltjük élelmiszerrel, általában hetente egyszer, azon praktikus oknál fogva, hogy csak hétvégén, leginkább szombat délelőtt, netán péntek este vagy vasárnap jut rá időnk. Viszont az előre betárazott, nagyobb mennyiségű élelmiszer meg is romlik, emiatt sokszor tartós, félkész ételekkel pakoljuk meg a háztartást. Kevesebb élelmiszert vegyünk, azt viszont gyakrabban! Így mindig találunk majd otthon friss alapanyagokat. Gondolkodjunk előre a héten, legyenek vásárlásra kijelölt napok, időpontok. Az étel és annak minősége nagyon fontos, ezért szánjunk időt a beszerzésre!
További hibák a cikk folytatásában lelhetők fel.

