Becsült olvasási idő: 0 perc
A dinnyetermelők elfoglalhatják a csomópontokat

A jó időnek köszönhetően kiváló az idei dinnyetermés, de a termelőknek nehézséget okoz az értékesítés, ezért a Fazekas Sándor megállapodott a Megyei Jogú Városok Szövetségének elnökével Kósa Lajossal, hogy az önkormányzatok kedvezményes árusítási helyeket jelölnek ki a dinnyetermelőknek.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!