Egy nappal az osztrák Felix Baumgartner stratougrása előtt a JWT London megcsinálta az ugrásvideót a Kit Kat csokival. A csoki szombaton startolt a levegőbe, ahonnan egy pálcáról végül is alábukott.
Nemcsak a Kit Kat küldte az űrbe saját magát, hanem a Red Bull is fellőtt egy doboz energiaitalt Baumgartnerrel együtt. A Bécsi Modellező Vásár promóvideójában pedig Lego-figurákat láthatunk ugyanígy az űrbe lőve.
Mint arról tegnap beszámoltunk, a Red Bull Stratos Jumpot nyolcmillióan nézték párhuzamosan a Youtube-on, amellyel szintén egy rekordot döntött Felix Baumgartner.

