Becsült olvasási idő: 2 perc
A Microsofté lett a Skype - mégsem ő az igazi nyertes

A Microsoft még sosem költött ennyi pénzt felvásárlásra, mint a Skype esetében. Az üzletnek azonban nem a két cég lehet az igazi nyertese, hanem a világ legnépszerűbb közösségi oldala és a finn mobiltelefon-gyártó - írja az SG.hu.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!