Becsült olvasási idő: 1 perc
A szentesi paprikát az ág is húzza

Folyamatosan védekezni kényszerülnek az utóbbi években a szentesi paprikatermelők, néhány éve a termálvíz kitermelése és hasznosítása miatt bírálták őket. Arról viszont kevés szó esik, hogy tavaly az Európai Néppárt Legfenntarthatóbb Vállalkozás díját egy helyi termelő kapta.

Múlt hét közepén került nyilvánosságra a Greenpeace jelentése, amely szerint az egyik áruházláncban vizsgált szentesi paprikában kétféle nem engedélyezett vegyszert találtak, ráadásul ezek közül az egyik egy forgalomból kivont, rákkeltő rovarirtó szer. A jelentés eredményét közleményben cáfolta az érintett Spar üzletlánc, ám a Nébih hivatalból vizsgálatot indított három termelő ellen.

Egyikük, Bakó Dániel a tavalyi évben kapta meg az Európai Néppárt fiatalgazda-kongresszusának Legfenntarthatóbb Gazdálkodás díját. A fiatal gazdálkodó is biztos benne, hogy a hét közepére ígért vizsgálati eredmények tisztázzák a nevét, azonban mint a Helyi Híradónak elmondta, maga a vád is sok kárt okozhat neki.
Korábban a fóliaházak fűtésére használt termálvíz kitermelése miatt környezetkárosítással is vádolták a kertészeket. Az energetikai célra kitermelt termálvíz visszasajtolási kötelezettségére közvetlenül a 2010-es kormányváltás előtt született egy végrehajtási rendelet, amely hosszútávon tönkretehette volna a Szentesen közel negyven éves múltra visszatekintő termálvizes mezőgazdaságot. 2012-ben végül felfüggesztették a mezőgazdasági célra használt termálvíz visszasajtolási kötelezettségét, ez megmentette a paprikatermelést Szentesen.

Két évvel később a Kurca folyón történt halpusztulásért is sokan a termálvizet és a kertészeket okolták. A termelők ellen akkor is vizsgálat indult, a hivatalos jelentések szerint azonban oxigénhiány okozta a halpusztulást, amelyet az enyhe időjárás, a kevés csapadék, és a folyó alacsony vízszintje idézett elő.