Becsült olvasási idő: 1 perc
A Tesco legalább emelte a béreket

A Tesco a Kereskedelmi Dolgozók Független Szakszervezete (KDFSZ) nyilatkozatára reagálva közölte: az áruházlánc béremelést hajtott végre, holott a szektor szereplőinek többsége egyáltalán nem emelte a fizetéseket.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!