Becsült olvasási idő: 1 perc
A vörösiszap megfelezte a termést

Feleannyi kukoricát és napraforgót tudtak betakarítani idén Devecserben a vörösiszap-katasztrófa miatt, ezzel a termények értékesítéséből származó árbevétel is 50 százalékkal esik vissza a korábbi évekhez képest – mondta Kákonyi Tibor, a Devecseri Agrokémia Kft. ügyvezetője.  

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!