A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 1 perc
A zöld gazdaság mint gyógyír
A Nemzetgazdasági Minisztérium energia- és klímapolitikai kérdésekkel foglalkozó helyettes államtitkára elmondta: a mostani gazdasági válság nem csupán a szegényebb, felzárkózó országokat érintette, hanem a gazdagabbakat is, hiszen Amerikából, a legerősebb gazdaságból indult ki.
