Becsült olvasási idő: 1 perc
Aranypengére pályázik az Aranypéntek

Két kategóriában – a filmes és a sales promotion megoldásoknál – is Aranypenge shortlistre került az Arany Ászok tavalyi, Üvegtigris koncepcióra épülő Aranypéntek kampánya, melyet a Human Telex Reklámügynökség készített a márka számára.

Lalinál nem, de máshol igen – erre a mottóra épült a Dreher Sörgyárak Zrt. Arany Ászok brandjéhez kötődő Aranypéntek kampány második évada. Vagyis bár az Üvegtigris film konvenciókkal szemben haladó kulcsfigurája útszéli kis büfé kocsijában még nem csatlakozott a minden hét péntekére eső programhoz, de barátai hathatós eszközökkel igyekeztek erről őt meggyőzni a múlt szezonban.

FIGYELEM!


Küldje el jelentkezését az idei Szakma Napja konferenciánkra! 

Jelentkezés és részletes program itt érhető el.

Rudolf Péter (Lali), Revicky Gábor (Gaben) és Csuja Imre (Csoki) közreműködése már önmagában garancia volt a vidámságra, különösen, hogy a szereplők nem csak színészi tehetségükkel, hanem ötleteikkel is hozzájárultak a kreatívok elkészültéhez, sőt, Rudolf Péter társ forgatókönyvíróként és rendezőként is jegyzi a szpotokat.

„Emellett azonban fontos volt, hogy ne öncélú szórakoztatásról legyen szó, hanem a reklámok a már az előző évben eredményesen bevezetett Aranypéntek program üzenetét is valóban közvetítsék. Ezért tettek meg mindent kollégáink és a sikeres forgalmi adatok szerencsére igazolták is a munkájukat. Nagyon reméljük, hogy ezzel a szenzációs – kreatív és értékesítési – kettőssel ki tudunk érdemelni egy Arany Pengét, ugyanis az Aranypéntekhez kapcsolódóan az EFFIE, a Lollipop és Trade díjak után ez még hiányzik a gyűjteményünkből” – mondta nevetve Hajnal Tamás, a Human Telex Reklámügynökség stratégiai és kreatív igazgatója.

A 2012-ben elkezdett Üvegtigris vonal idén tovább folytatódik az Arany Ászok kommunikációjában, ám ezúttal már a márka teljes aktivitási palettáját integrálva.