Az ALDI kínálatában 2026. március közepétől két új ízben jelent meg a WATT márkájú energiaital. A termékek a vállalat közlése szerint kókusz–áfonya, valamint körte–gyömbér ízváltozatban kerültek a magyarországi üzletek polcaira.
A termékbevezetést egy online kampány is kísérte, amelynek részeként Ámon Olivér drifter és autós videós közreműködésével forgattak promóciós tartalmat.
A felvételek az ALDI egyik budapesti üzletének parkolójában készültek lezárt területen, engedéllyel. A videóban a versenyző látványos autós manővereket mutat be, majd a történet szerint az üzlet bejárata előtt áll meg.
Mint megtudtuk, a kampányhoz nyereményjáték is kapcsolódik, amelyben többek között autós élményprogramokra és rendezvénybelépőkre lehet pályázni.
Az energiaitalok taurinnal készülnek, fogyasztásuk 18 éven aluliak számára nem ajánlott.
Fotó: Aldi Magyarország

