Becsült olvasási idő: 0 perc
Banánt sem adtak még így el soha

Most az Aldi megpróbálja. 

A hipermarketreklámnak van egy olyan alirányzata, amit nevezhetünk eledekásodásnak, ami jelentse azt most, hogy végtelenül hétköznapi terméket akarnak valami groteszk vagy abszurd, vagy vicces reklámmal eladni. Mert attól az egyébként tök unalmas hipermarketlánc biztosan valami fríki, de menő dolog lesz. Most az Aldi akar banánt eladni ezzel a reklámmal. Kétségtelenül érdekesebb, mintha ki lenne vetítve a képre, hogy "Banán - 399Ft/kg - Aldi"