Klímaosztály besorolás, visszamelegedési idő, SuperCool gomb, "titkos lyuk" a hűtő hátsó oldalán. Ezek olyan tulajdonságok és funkciók, amelyek ma már a hűtők döntő részében fellelhetőek, mégis alig tudunk róluk valamit, így nem is használjuk megfelelően azokat. Ezzel pedig hűtőnk hatékonyságát, szélsőséges esetben élettartamát is csökkentjük.
A háztartási gépek energiabesorolásáról (A-tól G osztályig) szinte mindenki tud. A hűtők klímaosztály felosztásáról viszont már csak kevesen hallottak, pedig szintén fontos, és jelölik is ezeket minden egyes készüléken. Ez azt mutatja meg, hogy a gép beépített hűtőrendszere milyen kültéri hőmérsékleti tartományban tud a leghatékonyabban működni. Ennek létezik egy jelölési táblázata is, amely fellelhető a készülékeken:
| SN | Szubnormális | 10 - 32 °C |
| N | Normális | 16 - 32 °C |
| ST | Szubtrópusi | 18 - 38 °C |
| T | Trópusi | 18 - 43 °C |
A klímaosztály hőmérsékleti tartományát a készülékünk érdekében be kell, vagy kellene tartani. E szerint például SN jelzésű hűtőt még véletlenül sem ajánlott a teraszra kitenni, mert bizony pórul járhatunk. Amennyiben ugyanis túllépjük a felső határokat, a hűtési hatékonyság jelentősen visszaeshet, míg az alsó értékek be nem tartása esetén a kompresszor olajsűrűsége kerülhet bajba, s akár el is romolhat a hűtőnk.
A visszamelegedési idő is kiemelt fontosságú. Akad egy paraméter, amely alapvetően kiválóan jelzi, mennyire jó hűtővel is van dolgunk: ez pedig a visszamelegedési idő. Ez azt mutatja meg, hogy készülékünk hőszigetelt belső tere hogyan reagál a hűtőrendszer lekapcsolása után (például áramszünet esetén). A visszamelegedési idő a hűtőrendszer kikapcsolása után meghatározza, hogy mennyi időbe telik, amíg a hűtő belseje újra felmelegszik a környezeti hőmérsékletre.
A jó minőségű hűtők esetében ez az érték meglehetősen hosszú. Ennek ideje a hőszigetelés hatékonyságától és a hűtőrendszer minőségétől függ. Az alacsony minőségű vagy nem megfelelően szigetelt hűtők esetében a visszamelegedési idő drasztikusan lerövidül, ami azt eredményezi, hogy a hűtőrendszer gyakrabban kapcsol be újra és újra hűtési ciklusra, hogy fenntartsa a kívánt hideg hőmérsékletet.

Igen hasznos, ha ennek – rendszerint a használati utasításban – utánanézünk. A Candy készülékei például 8-14 órát is garantálnak, ugyanakkor ez az idő egyes hűtőtípusoknál nagyon eltérő lehet: egy kisebb alulfagyasztós készülék visszamelegedési ideje általában alacsonyabb, mint egy nagy francia ajtós vagy side-by-side hűtőé.
Nem csak játék a SuperCool gomb! A hőfokszabályzó skála mellett ma már lényegében minden hűtőn megtalálható egy úgynevezett „SuperCool” kapcsoló, mégis kevesen tudják, miért is van valójában a készülékben. A funkció alapvető célja, hogy gyorsan lehűtse az újonnan behelyezett élelmiszereket a hűtőben, és ezáltal meggátolja a már benn lévő élelmiszerek felmelegedését. A gomb vagy üzemmód aktiválása rövid időre fokozott hűtést biztosít az élelmiszerek számára.
Ezt leginkább nagybevásárlás után ajánlott elindítani, mert ilyenkor huzamosabb ideig van nyitva az ajtó, s jellemzően nagy mennyiségű olyan termék kerül be a polcokra, amelyek nincsenek lehűtve. Fontos tudni, hogy a SuperCool funkció idővel a hűtőrendszer hatékonyabb működésének köszönhetően lecsökkenti a hűtőn belüli hőmérsékletet, de nem csökkenti az élelmiszerek belső hőmérsékletét.
Ezért fontos, hogy a forró ételeket a konyhapulton hagyjuk kihűlni, s ne helyezzük a hűtőbe azonnal, ellenkező esetben felmelegítik a hűtő belső terét, és az ott lévő élelmiszereket is, radikálisan rontva a készülék hatékonyságát. A SuperCool funkció mellett pedig nem szabad megfeledkezni a SuperFreeze funkcióról sem, amely ugyanezen elv szerint működik, csak nem a hűtő-, hanem a fagyasztótérben.
„Titkos lyuk” a hűtő hátsó oldalán. Számos készülékben, így többek között a Candy hűtőkben is fellelhető egy kis lyuk a hűtőtér hátsó falán, amelyről kevesen tudják, milyen fontos funkciót tölt be. Ez a nyílás ugyanis arra szolgál, hogy a hűtőszekrényben lecsapódó felesleges párát elvezesse egy gyűjtőedény segítségével a kompresszor tetején lévő csepptálcára, ahonnan az összegyűlt víz egyszerűen csak elpárolog.

Akkor van gond, ha ez a lyuk valamilyen szennyeződés miatt eltömődik, mert így a pára bennreked a hűtőben, és akár kisebb tócsákat is képezhet a polcokon. Emiatt jelentősen csökkenhet a hűtő teljesítménye, és az ételek is sokkal könnyebben megromolhatnak. Egy vékony eszközzel viszont könnyen ki tudjuk tisztítani a nyílást, ezt pedig a készülékünk mindenképp meg fogja hálálni, ugyanis ennek az apró beavatkozásnak köszönhetően jobban és hosszabb ideig tud majd működni.


