Becsült olvasási idő: 0 perc
Coca-Cola CUP focibajnokság középiskolásoknak

Logótervező design lab, freestyle focibajnok, középiskolásokkal dekázó Puskás Peti és zenét pakoló DJ Karmatronik. 

Mindez együtt volt pénteken a Coca-Cola CUP csapattoborzó rendezvényén. Középiskolások terveztek és gyártottak csapatlogókat maguknak az országos amatőr focibajnokságra készülve, közben Kovács Peti freestyle foci világbajnok trükközött a fiataloknak focizásra buzdítva őket. A Coca-Cola CUP nagykövetei, Puskás Peti és Istenes Bence dekáztak a srácokkal, Dukai Regina pedig a lányokat ösztönözte nevezésre, szurkolásra.

A szeptemberben indult focibajnokságra még mindig nem késő nevezni itt: http://cocacolacup.mlsz.hu/

A Coca-Cola CUP eseményeit, híreit pedig itt lehet követni:
www.facebook.com/CocaColaCupMagyarorszag