Becsült olvasási idő: 1 perc
Csányi Sándor lett az MLSZ elnöke

A közgyűlés első napirendi pontja az új elnök megválasztása volt, a 89 mandátummal rendelkező küldött közül 82-en szavaztak dr. Csányi Sándorra.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!