KitKat-bogyókat, pörkölt sós mandulát és sajtos szójababot egyaránt tartalmazó rágcsálnivaló-keveréket (KitKat Snax) hoz forgalomba Japánban a Nestlé. A gyártó szerint az eltérő ízek a termékben tökéletesen kiegészítik egymást, és a snack számos különböző ital zamatával is összhangot mutat.
Ezek közé tartozik az új csokoládés barna sör (Chocolate Almond Milk Stout Inspired by KitKat), amelyet a brand egy DD4D Brewing nevű főzdével közösen fejlesztett ki.
Az ital valószínűleg a csokoládé nélkül is barna sör lenne, mivel a stout típusú sörök jobbára sötétbarnák. A KitKat Snax-szal párosítva az innivalóban ab ovo jelenlévő csokoládés jegyek állítólag csak felerősödnek. A sör főzésekor állítólag a szokványos KitKatokhoz felhasznált kakaóport veszik igénybe a készítők.
A KitKat egyébként Japánban eddig sem állt hadilábon az alkohollal, hiszen ikonikus édességéből korábban egy szakés és egy szilvalikőrös (Umeshu) verziót már forgalomba hozott.

