Mivel biztos volt benne, hogy senki sem fog neki hinni, úgy döntött, hogy levideózza a pillanatot, amikor szétvágja a dobozt. A felvételt Facebook-oldalán osztotta meg, ahol vírus módjára terjed azóta is: a hétfőn közzétett bejegyzést 430 ezren osztották meg, a videót pedig több mint 26 milliószor nézték meg eddig.

Josh Henley az Arkansasmatters.com című oldalnak sorolta el történetét: a Red Bullt vasárnap este vásárolta egy benzinkúton.
Nem itta meg az egészet, és a dobozt estére az autójában hagyta. Másnap kiöntötte a maradékot – ekkor fedezte fel az egeret.
Henley szerint teljesen kizárt, hogy az egér akkor mászott bele a dobozba, amíg az az autójában volt, hiszen semmiféle nyom nem utalt arra, hogy az állat az autóban járt volna.
Ráadásul az állat láthatóan nagyobb a dobozon lévő lyuknál. A férfi megkereste a Red Bullt, de még nem válaszoltak neki.
A férfi mindenesetre közölte: bár rendszeresen vett Red Bullt, ezek után valószínű, hogy soha többet nem lesz képes többé meginni.

