Becsült olvasási idő: 1 perc
Egértetemet talált a Red Bulljában

Josh Henley, egy arkansasi férfi félig megivott energiaitalát letéve gyanús puffanást hallott kiszűrődni a dobozból. Belekukkantott, és a látványtól azonnal azonnal ledermedt: a dobozban ugyanis egy döglött egértetemet talált.

Mivel biztos volt benne, hogy senki sem fog neki hinni, úgy döntött, hogy levideózza a pillanatot, amikor szétvágja a dobozt. A felvételt Facebook-oldalán osztotta meg, ahol vírus módjára terjed azóta is: a hétfőn közzétett bejegyzést 430 ezren osztották meg, a videót  pedig több mint 26 milliószor nézték meg eddig.


Josh Henley az Arkansasmatters.com című oldalnak sorolta el történetét: a Red Bullt vasárnap este vásárolta egy benzinkúton.

Nem itta meg az egészet, és a dobozt estére az autójában hagyta. Másnap kiöntötte a maradékot – ekkor fedezte fel az egeret.

Henley szerint teljesen kizárt, hogy az egér akkor mászott bele a dobozba, amíg az az autójában volt, hiszen semmiféle nyom nem utalt arra, hogy az állat az autóban járt volna.

Ráadásul az állat láthatóan nagyobb a dobozon lévő lyuknál. A férfi megkereste a Red Bullt, de még nem válaszoltak neki.

A férfi mindenesetre közölte: bár rendszeresen vett Red Bullt, ezek után valószínű, hogy soha többet nem lesz képes többé meginni.