A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 1 perc
Egyiptomból jött az EHEC-járvány?
Az Európai Betegségmegelőzési és Járványügyi Központ legújabb jelentése szerint a Német- és Franciaországban fertőző járvány Egyiptomból behozott magokról indult, közölte a BBC. Bár a központ szerint továbbra is rengeteg a bizonytalanság a járvány forrása körül, úgy vélik az Egyiptomból 2009-ben és 2010-ben behozott görögszénamagok okozhatták a fertőzést.
