Becsült olvasási idő: 0 perc
Egyre népszerűbbek az energiaitalok

Magyarországon tavaly 14 milliárd forint volt az energiaitalok piaci forgalma, 240 ezer hektolitert adtak el ebből a termékből - közölte az Országos Fogyasztóvédelmi Egyesület (OEF), felhíva a figyelmet arra, hogy az egyre népszerűbb italok súlyosan károsíthatják az egészséget.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!