A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 2 perc
Fazekas az ENSZ-ben beszélt
A magyar vidékfejlesztési miniszter New Yorkban részt vett, az ENSZ Fenntartható Fejlődés Bizottsága 19. ülésszakán, amely a legfontosabb állomás a jövőre megrendezendő Rió+20 konferencia előkészítésében. Az EU soros elnökségét betöltő Magyarország minisztereként Fazekas Sándor május 11-én felszólalt az Unió és 27 tagországa nevében.
