Szeptember elsején a márka abba a csomagolásba kerül át, amelyet egy évvel ezelőtt már alkalmaztak egy limitált szériához. A brand színvilága - a piros-fekete ezüst alapon - marad a régi. A dizájnváltás csak az üdítős dobozokat érinti, a palackokat nem.
Az ősz kiemelt időszak a márka kommunikációjában. A Diet Coke 2010-ben, a Pepsit megelőzve az Egyesült Államok második legtöbbet vásárolt üdítője lett, és ez a diadal kihagyhatatlan eleme a brand marketingjének.
Tressler szerint ez idén is így lesz.Kerry Tressler, a márka szóvivője elmondta, hogy a dizájn visszahívása és véglegesítése közkívánatra történt.
A szokatlan külalak emellett illeszkedik a márka divatkörökre irányuló asszociációs törekvéseihez. E törekvéseket jól példázza, hogy ősztől számos boltban lesz kapható a Diet Coke fiatal dizájversenyének győztes pólója - adta hírül a Creativity Online.

