A briteknél is enyhítenek a járványügyi korlátozásokon, nyithatnak az éttermek is, ebből az alkalomból a KFC összedobott egy pörgős kis szpotot, ami kapásból az eddig tiltólistás ujjnyalogatással indít.
A kampányért a Mother felelt, a videó a márka iránt hűséges rajongók érzelmi állapotát mutatja, miután újra beszabadulhattak a kedvenc gyorséttermükbe. A szpotban valóban megtörént helyzeteket is bemutatnak, például azt, amikor többen felhívták a segélyhívót, amiért elfogyott a csirke az éttermekben (ez valóban megtörtént még 2018-ban, beszállítói problémák miatt alapanyag nélkül maradtak az éttermek, cserébe egy nagyon vicces kampány követte a ballépést).
A reklám végén pedig újra feltűnik a Finger licking good szlogen, jelezve, hogy a KFC részéről a pandémiát befejezettnek nyilvánítják.

