Becsült olvasási idő: 1 perc
Feltámasztotta ikonikus mottóját a KFC

A Finger licking good mottó valóban nem túl jó mondat egy globális járvány idején, ezért hosszú hónapokig nem használták. 

A briteknél is enyhítenek a járványügyi korlátozásokon, nyithatnak az éttermek is, ebből az alkalomból a KFC összedobott egy pörgős kis szpotot, ami kapásból az eddig tiltólistás ujjnyalogatással indít.

A kampányért a Mother felelt, a videó a márka iránt hűséges rajongók érzelmi állapotát mutatja, miután újra beszabadulhattak a kedvenc gyorséttermükbe. A szpotban valóban megtörént helyzeteket is bemutatnak, például azt, amikor többen felhívták a segélyhívót, amiért elfogyott a csirke az éttermekben (ez valóban megtörtént még 2018-ban, beszállítói problémák miatt alapanyag nélkül maradtak az éttermek, cserébe egy nagyon vicces kampány követte a ballépést). 

A reklám végén pedig újra feltűnik a Finger licking good szlogen, jelezve, hogy a KFC részéről a pandémiát befejezettnek nyilvánítják.