A Kreatívnak eljuttatott közleményük szerint a magazinos, lifestyle tartalmak kerülnek előtérbe, így az olvasók többet találkozhatnak ezentúl a legfrissebb hazai és nemzetközi gasztrohírekkel, trendekkel, különböző összeállításokkal, interjúkkal és videós kontentekkel.
“Bár a Nosalty-t gasztronómiai site-ként definiáljuk, valójában egy gasztronómiához kapcsolódó life-style oldal, ami a közösség erejétől működik. Erre jó példa volt a tavaszi karantén alatt indult #HÁZIMENZA elnevezésű kezdeményezésünk is, amit egy mentőövként, közösségi csoportként indítottunk a Facebookon, majd nagyon hamar a pandémia időszakának legnépszerűbb és legkreatívabb gaszt-roplatformja lett, ahol bárki bemutathatta és megoszthatta, hogy milyen receptekkel és otthoni ételkölteményekkel mentette meg a home office és a digitális oktatás napjait, vagy csak egyszerűen milyen fogásokkal próbálta átvészelni a bezártságot.” – emlékezett vissza Hering András, a Nosalty főszerkesztője.
A régi arculat
Az új dizájn:
A kommunikációban új szlogeneket is bevezettek, melyekben edukációs kísérletek is megjelennek, például a rántott ételek helyett alternatív, egészséges megoldások propagálása, vagy a "gyúrni nem csak a kondiban lehet" szlogen, mellyel a férfiakat próbálják a konyhába csábítani.

