A Lindt és Weinstein több, a Golden Globe gálához kapcsolódó fogadás során működött együtt, ezekre a bulikra az édességet a Lindt szállította.
A két cég egy 3 évre szóló együttműködési megállapodást írt alá.
A partikat 2016-ban és 2017-ben meg is rendezték, de a 2018-as Weinstein-buli a zaklatási botrányok után elmaradt.

A Lindt decemberben felvette a kapcsolatot a Weinstein Companyvel a pénz visszatérítése miatt, és kaptak egy ígéret is, de a pénz végül nem érkezett meg. A Lindt február elején ismét bejelentkezett, de akkor sem jártak sikerrel. A Lindt szerint a filmesek 133 ezer 333 dollár kárt okoztak, szerződésszegés miatt indítottak pert a Weinstein Company ellen.

