Becsült olvasási idő: 1 perc
Ismét meghirdette reklámhelyeit a BKV

A BKV Zrt. július 19-én újra kiírta a korábban jelentős sajtóérdeklődést kiváltó és eredménytelenül zárult reklámtenderét - közölte a társaság az MTI-vel.

A BKV közleményében hangsúlyozta, a koncessziós eljárástól azt remélik, hogy a lehető legmagasabb árbevételt tudják elérni a kiszélesített versenyhelyzetnek köszönhetően.

Emlékeztettek, az előző reklámtendert 2016-ban írták ki, de az hosszas jogorvoslati eljárások után 2021-ben - az ajánlattevő visszalépése miatt - eredménytelenül zárult.

Az új eljárásban - a jogszabályi változásokra tekintettel - már nem szerepelnek sem a HÉV-hez kapcsolódó reklámhelyek, sem a felszíni reklámeszközök, ugyanakkor figyelembe veszik az olyan új technológiai lehetőségeket, mint például a digitális eszközök telepítése - fejtették ki.

A BKV hat évre írja ki a tendert, amelyen négy, jól elkülöníthető részcsomagra lehet majd ajánlatot tenni.