Zamaróczy Ádám
Becsült olvasási idő: 1 perc
Jön a büdös Kit Kat?

Már a piacot környékezi a Nestlé egyik zászlóshajójának azon variációja, amely a világ legorrfacsaróbb terményét igyekszik a fogyasztó eszébe juttatni.

Legyen ugyan szó zöld teáról, eperről, sós karamelláról, süteménytésztáról, pizzáról vagy mondjuk szusiról, a Kit Kat világszerte már számos ízvilággal megörvendeztette a nyalánk fogyasztókat.

Az édesség gyártójaként a Nestlé természetesen továbbra sem áll le a vásárlók ingerküszöbének tesztelésével, és már meg is alkották a csokis ostya idáig talán legzavarbaejtőbb verzióját, amely duriános beütéssel rendelkezik. Ha esetleg nem tudnánk, a durián egy dél-keleti ázsiai csemege, és konkrétan a világ legbüdösebb gyümölcse.


Illatát általában a kén, a záptojás, a verejtékes láb, illetve a rothadás szagával rokonítják.

Amint arról a Rocket News 24 beszámol, Thaiföld turizmusért és sportügyekért felelős minisztere a thai Daily News-nak azt mondta, a Nestlé még mindig a koncepció életképességét teszteli.

Az emberek éppenséggel a legcsekélyebb fenntartások nélkül, mondhatni tűkön ülve várják, hogy a specialitás végre az üzletek polcaira is beügyeskedje magát.