Július második hetétől csak magyar gyümölcs érkezik az áruházlánc egységeibe. A hazai termelőktől 2022-höz hasonlóan több mint 3 millió kilogramm magyar dinnyét tervez átvenni a PENNY.
A vállalat 2020-ban elkezdett nagyszabású megújulási stratégiájában folyamatosan növeli a hazai termékek arányát a termékkínálatában.
Ennek köszönhetően a kiskereskedelmi lánc magyarországi üzleteiben elérhető mintegy 2500 árucikkek kétharmadát ma már magyar beszállítók biztosítják.
Kiemelt kép: Adobe Stock


