Az új lánc, a Harris and Hoole többségi tulajdona a londoni kávézókat üzemeltető Taylor Street csoport birtokában lesz. A Tesco részesedése pedig nem fogja meghaladni a 49 százalékot, de a pontos arányt nem hozták nyilvánosságra.
A kávézó neve utalás a Samuel Pepys Naplója című könyv két szereplőjére - derül ki az M&M Global cikkéből.
Az első bolt már augusztusban megnyitja a kapuit, a következőt pedig néhány hónapon belül indítják a felek. A tervek szerint összesen 15 egység alkotja majd a hálózatot.

