Becsült olvasási idő: 0 perc
Kénytelenek ködből főzni a sört

Ködből nyernek vizet a sörfőzéshez egy chilei manufaktúrában – olvasható az agrárszektor.hu honlapján. A világ egyik legszárazabb pontján speciális hálókkal fogják fel a különleges köd nedvességtartalmát. A főzde tulajdonosai szerint az így összegyűjtött víztől söreik különleges ízt kapnak.

Csapdába ejti a ködöt egy chilei manufaktúra, amely így állítja elő söreit. Az arrafelé ritka természeti jelenségből vastagon szőtt hálókkal nyerik ki a vizet, amelyet a gravitáció erejét felhasználva a hálók alatti tárolókba vezetnek - számol be a munchies.vice.com.

A főzde a chilei Atacama sivatagban található, amely a világ egyik legszárazabb pontja. Éves szinten 0,1 milliméternél is kevesebb csapadék hull le e vidéken, ahol a szárazság ellenére is megjelenik a köd, amelyből ötven éve vontak ki először vizet.

A cikk ezen a linken folytatódik.