Becsült olvasási idő: 1 perc
Két új üzletet nyit a héten a Rossmann

A héten két Rossmann drogéria is megnyitja kapuit. Hétfőtől Baján, csütörtöktől pedig Miskolcon várja egy-egy új bolttal vevőit az áruházlánc. A nyitás alkalmából 3 napig tartó akciókkal és 10%-os végösszegi engedménnyel várják a vásárlókat.

A Rossmann a folyamatos fejlesztések eredményeképpen a héten két megyében is üzletet nyit. A hétfőn újranyitott bajai üzletet átalakították, így megújult külsővel és belsővel, 297 négyzetméter alapterülettel várja a vásárlókat. Bács-Kiskun megyén kívül Borsod-Abaúj-Zemplén megyében is egy újabb Rossmannal bővült a cég üzleteinek száma, így augusztus 27-étől Miskolcon már 4 bolt kínálja a jól ismert drogériatermékeket. A Miskolc Centrumban található egység 372 négyzetméteres.

Az üzletek nyitása alkalmából a megnyitástól számított 3 napig extra kedvezményekkel és 10%-os végösszegi árengedménnyel kedveskedik vásárlóinak a Rossmann. Ezenkívül a nyitás napján a kisebbeknek lufival, arcfestéssel is kedveskednek és az első 3000 vásárlót egy Rossmann táskával ajándékozzák meg.

Az új egységgel együtt a drogérialánc hazánkban összesen 187 bolttal rendelkezik, és közel 1300 embert foglalkoztat.

A boltok kialakítása során a Rossmann kiemelten figyel arra, hogy a kisgyermekesek számára is kényelmes legyen a bevásárlás. A polcok között extra széles helyet hagytak, hogy babakocsival is könnyű legyen közlekedni.