A labdarúgó Európa-bajnokság ideje alatt zajló „Szurkolj és nyerj a XIXO-val” promóció szerencsés résztvevői többek közt Samsung TV-t, Xiaomi Rollert, vagy PlayStation 5-öt is nyerhettek egy üdítőt vásárolva, amennyiben feltöltötték a nyitófülön található kódot a kampány weboldalára. A játék legnagyobb nyertese azonban vitathatatlanul egy kétgyermekes édesanya, a Zala vármegyében élő Andrea, aki megnyerte a 10 millió forintos fődíjat.


Becsült olvasási idő: 0 perc
Zala vármegyei anyuka nyerte a XIXO 10 millió forintos fődíját
Véget ért a XIXO történetének eddigi legnagyobb nyereményjátéka. A promóció során több százezer feltöltés érkezett, aminek köszönhetően több ezer nyeremény talált gazdára, végül ünnepélyesen átadták a 10 millió forintos fődíjat is. A mesés nyereményt egy Zala vármegyei édesanya vihette haza.
