Becsült olvasási idő: 1 perc
Kétmilliárdos fejlesztés a Rondónál

18 éves magyarországi történetének legnagyobb beruházását hajtotta végre a Rondo Hullámkartongyártó Kft.: új üzemcsarnokkal és belső transzportrendszerrel bővítették budapesti üzemüket. A létesítmény pénteki ünnepélyes avatásán Sigray Mária, a cég ügyvezető igazgatója közölte, hogy a beruházást állami támogatás és banki hitel nélkül, saját forrásból valósították meg.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!