Becsült olvasási idő: 1 perc
KMÉ Díjátadó a Hungexpón

Február 6-án  a Foodapesten ünnepélyes díjátadó gála keretében ismerik el a Kiváló Magyar Élelmiszerek gyártóit.

Február 5-8. között jelentkezik a HUNGEXPO két élelmiszeripari szakkiállítása a FOODAPEST és az UKBA. Közel hétezer négyzetméteren mintegy 200 kiállító részvételével vasárnaptól szerdáig zajlanak az események. Az idei a második alkalom, hogy ebben a formában együtt kerül sor az élelmiszeripari-gasztronómiai bemutatóra.

A kiállítások elsősorban a szakközönségnek szólnak. A szakmát a termelők és gyártók, a nagy élelmiszerláncok üzletkötői, a beszerzés szakemberei, nagykereskedők képviselik majd. A kiállítók igényeit követve a szervezők nyitottak a nagyközönség felé is, s így erre a kiállításra már a végfogyasztókat is várják.  

A kísérő események egyike az Agrármarketing Centrum szervezésében sorra kerülő Kiváló Magyar Élelmiszer Díjátadó Gála, amelynek helyszíne a Hungexpo 25. pavilonja.

Program:

  9:30 Vendégfogadás
10:00 Megnyitó, Fazekas Sándor Vidékfejlesztési Miniszter
10:10 Díjkiosztó Gála

Ingyenes szakmai belépőért kattintson az alábbi linkre: www.foodapest.hu/elelmiszer