Becsült olvasási idő: 0 perc
Kurt Cobain és Elvis Presley is él!

Legalábbis a Bavaria új reklámfilmjében, amelyben Marilyn Monroe, Tupac Shakur és Bruce Lee társaságában szürcsölik a Radlert.

A holland Bavaria cég rendhagyó reklámmal népszerűsíti citromos sörét, egy maroknyi delebet (DEad ceLEBrity) száműzött egy lakatlan szigetre, mintha nem is haltak volna meg. A válogatott sztársereg éli gondtalan életét, amely többek között a Radler miatt felhőtlen, a nyugalom addig tart, amíg „idegenek” közelednek a sziget felé. Hogy a szóban forgó könnyű ital mennyire távol állt a klip szereplőinek többségétől, az más kérdés, az viszont beszédes, hogy a Bavaria promócióját pillanatok alatt több százezren nézték meg a legnépszerűbb videó megosztó csatornán.