hero
Store Insider
Becsült olvasási idő: 0 perc
Logót vált a Pepsi

Az új embléma ősszel váltja a régit Észak-Amerikában, 2024-ben pedig a világ többi részén is cserélnek.

Az új logójukban a márkanév ismét visszakerül a kör alakú piros-fehér-kék sávozás közepébe, írja társlapunk a Kreatív a CNN-re hivatkozva. 

kép forrása: PepsiCo

Az új logó hasonlít majd az 1987-97 között működőre, de más betűtípust és kissé különböző színeket is használnak. A cél az, hogy a felirat és a dizájn is hangsúlyosabban utaljon a Zero-termékekre.

Todd Kaplan, a PepsiCo marketingvezetője szerint a régi logó már megkopott kissé, nem mutatja azt a magabiztosságot és energiát, mint amit a (kb. 125 éves) cég sugall.

Forrás: Kreatív