Az új logójukban a márkanév ismét visszakerül a kör alakú piros-fehér-kék sávozás közepébe, írja társlapunk a Kreatív a CNN-re hivatkozva.

Az új logó hasonlít majd az 1987-97 között működőre, de más betűtípust és kissé különböző színeket is használnak. A cél az, hogy a felirat és a dizájn is hangsúlyosabban utaljon a Zero-termékekre.
Todd Kaplan, a PepsiCo marketingvezetője szerint a régi logó már megkopott kissé, nem mutatja azt a magabiztosságot és energiát, mint amit a (kb. 125 éves) cég sugall.
Forrás: Kreatív


