Becsült olvasási idő: 1 perc
Megalakult a Hungarikum Klub

Megalakult a Hungarikum Klub, a fórum a már hungarikummá nyilvánított nemzeti értékek képviselőinek és a Hungarikum Bizottság tagjainak részvételével tartotta alakuló ülését csütörtökön Budapesten.

Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter, a Hungarikum Bizottság elnöke az ülést követő sajtótájékoztatóján hangsúlyozta: a klub megalakításának célja egy olyan fórum létrehozása a hungarikumok gyűjteményében szereplő értékek képviselőinek és a bizottság tagjainak, ahol az aktuális kérdések mellett a védett értékek jogvédelméről egyeztethetnek.

A szervezet a Hungarikum Bizottság 14 tagjából és a jelenleg 16 hungarikummá nyilvánított nemzeti érték képviselőjéből áll.

A miniszter elmondta, hogy várhatóan az ősz folyamán további – hagyományos, jellegzetes elkészítési módú - magyar élelmiszereket nyilvánítanak hungarikummá, ezek közé tartozhat a csabai kolbász és a bajai halászlé. Fazekas ugyanakkor emlékeztetett, hogy ehhez először is minden esetben pontos termékleírás kell. Az új hungarikumok bemutatása az OMÉK-on várható.

A miniszter hozzátette, hogy közbeszerzési folyamat zajlik a nemzeti értékekkel kapcsolatos kommunikációs feladatok elvégzésére. Erre a célra 200 millió forint áll rendelkezésre. Kiírtak egy pályázatot a hungarikumokkal kapcsolatos védjegyre, is ennek eredményét néhány héten belül hirdetik ki.