Becsült olvasási idő: 3 perc
Megnyílt a HELL üzeme Szikszón

Június 9-én délután, több száz vendég előtt hivatalosan is átadták a Hell Energy Borsod-Abaúj-Zemplén megyei, új palackozó üzemét Szikszón.  Az üzem, amely a magyar mellett számos nemzetközi piacot is ellát hazánk vezető energiaitalával, kapacitásában és korszerűségében is egyedülállónak számít a magyar üdítőital-iparban.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!