A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 3 perc
Megnyílt a HELL üzeme Szikszón
Június 9-én délután, több száz vendég előtt hivatalosan is átadták a Hell Energy Borsod-Abaúj-Zemplén megyei, új palackozó üzemét Szikszón. Az üzem, amely a magyar mellett számos nemzetközi piacot is ellát hazánk vezető energiaitalával, kapacitásában és korszerűségében is egyedülállónak számít a magyar üdítőital-iparban.
