A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 1 perc
Megtört a jég a Tescónál?
A pótlékfizetésről egyeztetett a Tesco-Globál Áruházak Zrt. és a cégnél működő Kereskedelmi Dolgozók Független Szakszervezete (KDFSZ) szerdán. Bubenkó Csaba, a KDFSZ elnöke Budaörsön az egyeztetés után azt mondta: az érdekképviselet és a Tesco együtt fog működni az ügy kivizsgálásában.
