Becsült olvasási idő: 1 perc
Megtört a jég a Tescónál?

A pótlékfizetésről egyeztetett a Tesco-Globál Áruházak Zrt. és a cégnél működő Kereskedelmi Dolgozók Független Szakszervezete (KDFSZ) szerdán. Bubenkó Csaba, a KDFSZ elnöke Budaörsön az egyeztetés után azt mondta: az érdekképviselet és a Tesco együtt fog működni az ügy kivizsgálásában.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!