hero
Store Insider
Becsült olvasási idő: 1 perc
"Merjenek kiállni és megmutatni magukat"

Dr. Molnár Linda Gabriella ügyvéd, élelmiszerjogi és fogyasztóvédelmi specialista. A Speciális FMCG termékek versenyein mindhárom megmérettetés (mentes, funkcionális, bio) zsűrijében részt vesz. Rövid interjúnkban a versenyről és a mentes termékek fontosságáról vall röviden.   

Dr. Molnár Linda élelmiszerjogi pályafutását hatósági oldalon kezdte a Fogyasztóvédelmi-, majd az Élelmiszerlánc-biztonsági Osztály jogász munkatársaként. A szakma elkötelezettjeként épp élelmiszerjogi szakjogászi diplomamunkáját készíti. Magánemberként a reformkonyha és a vegetáriánus táplálkozás híve, valamint lelkes követője a növényi alapú táplálkozás fejlődésének.

 

Van-e a versenyen kedvenc kategóriája?

Inkább azt mondanám, hogy a Mentes Vegetáriánus és Mentes Vegán kategória kifejezetten kíváncsivá tett. Ugyanakkor nagy érdeklődéssel fordulok minden további kategória felé. Korábban nem voltam még zsűritag, ezért nagy izgatottsággal várom a versenyt.

Hogyan látja a mentes/funkcionális/bio termékek szereplését az FMCG piacon? 

Úgy látom az elmúlt évek tapasztalatai alapján, hogy ezeknek a termékeknek az innovációja világpiaci és hazai szinten is rálépett arra a fejlődési útra, amiről véleményem szerint nem szabad letérni. A rohamléptű fejlődésnek bizonyos okát abban is látom, hogy sajnos egyre több ember küszködik élelmiszerintoleranciával, élelmiszerallergiával, vagy anyagcserezavarral, akiknek például a mentes termékek léte hiánypótló. A funkcionális termékek gyártásában meglátásom szerint még nagyon nagy potenciál van, míg a bio termékek esetében lassan telítettnek látom a piacot. Mindazonáltal ez utóbbi esetben igaz az is, hogy versenyhelyzetet ez teremt.

Szakemberként mire a legbüszkébb, amit elért?

Élelmiszerjogi specialistaként büszkeséggel tölt el, hogy hozzájárulhattam a hazai piacon számos élelmiszergyártó- és forgalmazó jogi megfeleltetéséhez. Nagyon jó érzés látni azoknak a cégeknek a termékeit az üzletek polcain, amelyeknek a projektjeiben, ügyvitelében, innovációjában részt vettem.

Mi az elsődleges szempontja a zsűrizésnél? 

Nem tudom megtagadni önmagam: ügyvéd vagyok, aki imádja a finom ételeket és italokat. Ezért nálam az ízélmény, a textúra, a küllem, és végül, de nem utolsósorban az élelmiszercímkézés jogi megfelelése a fő tényező a zsűrizés során.

Milyen tanácsot adna azoknak, akik részt kívánnak venni a versenyen? 

Merjenek kiállni és megmutatni magukat, illetve az alkotásaikat a cégek.