Becsült olvasási idő: 0 perc
Mesterládába rejtették a cigarettát

Két ukrán cigarettacsempészt fogtak el a rendőrök és a pénzügyőrök Beregdaróc külterületén - tájékoztatta a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-t.

Fülöp Gergely közölte: a beregsurányi határrendészek és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai csütörtökön ellenőrzést tartottak a magyar-ukrán határ menti település külterületén, és csempészésre utaló nyomokat találtak.

A terep átkutatásakor tizenöt úgynevezett mesterládában mintegy 5,5 millió forint értékű cigarettára bukkantak.

A helyszín közelében elfogták a csempészeket is, egy 19 éves és egy 22 éves ukrán állampolgárt.