A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 1 perc
„Multik kezében a hazai dinnyepiac”
Kiváló minőségűnek ígérkezik az idei dinnyetermés a jó időjárásnak köszönhetően napokon belül megkezdődő dinnyeszezonban – közölte Simonka György, fideszes országgyűlési képviselő, a Magyar Dinnyeszövetség elnöke. Országosan több mint ötezer hektáron termesztenek dinnyét a gazdák, a várható termés 50-60 százaléka Dél-Békésből fog kikerülni.
