Becsült olvasási idő: 1 perc
Munkahelyeket teremt a somogyi föld

Kiváló a somogyi termőterület a gyümölcs,- és a zöldségtermesztés szempontjából is – vélik a szakemberek. Nagybajomban először hívták össze a megyében található települések polgármestereit, hogy a térségi alapanyag-termesztés és –feldolgozás lehetőségeiről tárgyaljanak. A találkozón megállapították: a bogyós gyümölcsök telepítésére, az alma- és a körteültetvényekre is nagyobb hangsúlyt kell fordítani. Az Agroinform cikke.

„Számos munkahelyet teremtett a somogyi föld” - mondta Gombos Sándor, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Somogy megyei elnöke. Nagy lehetőséget látnak Nagyatád, Marcali, Csurgó, Bodrog és Pogányszentpéter polgármesterei a közmunkaprogramban végzett gyümölcs- és zöldségtermesztésben is.

A kevés termőterülettel rendelkező helyi településeknek Szentpéteri Tamás adott tanácsot. A szakember szerint nemcsak jövedelmező, hanem minimális ültetési technológiával, hamar kifizetődő gyümölcsök közé tartoznak a bogyós gyümölcsök. Szamóca, málna, vagy eper termesztésével az önkormányzatok kevesebb anyagi ráfordítással, kis területen, nagy haszonra tehetnek szert.

Szentpéteri Tamás szerint amellett, hogy komoly termesztési hagyományai vannak ezeknek a fajoknak, nagyon jók az ökológiai adottságok is, így Somogyban kiváló minőségű terméket tudnának előállítani. A bogyós termésekre Európában is nagy az igény, akár exportra is lehetne alapozni.