Becsült olvasási idő: 0 perc
Nébih: kaukázusi kefirt hív vissza az Aldi

Idegen anyag esetleges jelenléte miatt az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. visszahívja a 450 grammos kiszerelésű, Milfina kaukázusi kefirt - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az MTI-vel.

A közlemény szerint a Nébih arra kéri a vásárlókat, hogy a 2021. szeptember 29. fogyaszthatósági idővel rendelkező termékeket ne fogyasszák el.

A visszahívott Milfina kaukázusi kefir bármelyik Aldi üzletbe visszavihető, a termék árát blokk nélkül is visszatérítik.