A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 2 perc
Növelhetnénk az élelmiszertermelést, csak...
Magyarország adottságai és lehetőségei szerint jelentősen növelhetné élelmiszertermelését, mivel napjainkban mintegy 20 százalékos többletet állít elő az önellátáson felül - mondta Kardeván Endre, a Vidékfejlesztési Minisztérium (VM) élelmiszerlánc-felügyeletért és agrárigazgatásért felelős államtitkára szerdán Budapesten egy szakmai tanácskozáson.
