Becsült olvasási idő: 2 perc
Növelhetnénk az élelmiszertermelést, csak...

Magyarország adottságai és lehetőségei szerint jelentősen növelhetné élelmiszertermelését, mivel napjainkban mintegy 20 százalékos többletet állít elő az önellátáson felül - mondta Kardeván Endre, a Vidékfejlesztési Minisztérium (VM) élelmiszerlánc-felügyeletért és agrárigazgatásért felelős államtitkára szerdán Budapesten egy szakmai tanácskozáson.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!