Becsült olvasási idő: 0 perc
Óriásvetítéssel ünnepelt a Coca-Cola

Az amerikai központú Coca-Cola nem bízta a véletlenre azt, hogy ünnepelje meg alapításának 125. évfordulóját. Egy stílusos, látványos videót állíttatott össze, melyet aztán Atlantában, az egyik legmagasabb épület mind a négy falára kivetítettek.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!