Becsült olvasási idő: 1 perc
Pannonhalma lett idén az „Év Pincészete”

A műalkotás hét év munkájának megkoronázásaként most egy éven át a Pannonhalmi Apátsági Pincészetéhez került – ez röviden a Hegyközségek Nemzeti Tanácsa, a Magyar Borakadémia és a Magyar Szőlő- és Bortermelők Szövetsége 2002-ben alapított „Év Pincészete” cím idei díjátadója, amelyre Pannonhalmán, szeptember 7-én került sor.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!