Becsült olvasási idő: 0 perc
Reklámvicc-szintet lépett az Aldi

Vajon lehet ezt még fokozni? 

Az előző részek tartalmából: A pitába!, Swaghetti Yolognese, Ronáldinnye, Kannaváró, Dévid Beken. Ezek voltak az utóbbi időkben az Aldi kreatívcsapatának bravúrjai, de most nem szóvicc jött, hanem valami más. Egy kicsit komplexebb, vagy egyszerűbb, ki-ki döntse el maga. Nem szaporítjuk (érted!) tovább a szót, tessék: