Becsült olvasási idő: 0 perc
Sérülésveszélyes palackot hív vissza az Aldi

Megrepedhet a Sodastar szódagéphez tartozó kellék.

Óvatosságból PET-palackra váltja a gyártó az Aldiban értékesített Sodastar szódagéphez adott üveg palackokat – áll az áruházlánc közleményében.

Az Aldi honlapjáról kiderül, hogy a palackok a szén-dioxid beengedése során nagyon ritkán megrepedhetnek, és így sérülésveszélyesek, ezért az üvegekkel a gép nem használható tovább.

Akik tovább szeretnék használni a megvett szódagépet, az Aldi ügyfélszolgálatán kérhetik a cserét, a három PET-palackot postai úton kapják meg.

Azok a vásárlók, akik PET-palackkal nem akarják tovább használni a szódagépet, visszavihetik bármelyik Aldi áruházba, ahol a blokk nélkül is visszafizetik nekik a vételárat.

Az Aldi felfüggesztette a szódagép forgalmazását, és elnézést kér a hiba miatt.