Becsült olvasási idő: 2 perc
Erdők Hete

Schmitt Pál köztársasági elnök a fővédnöke az „Erdők Hete” elnevezésű országos rendezvénysorozatnak, amelyet 1997 óta hagyományosan minden évben az Országos Erdészeti Egyesület koordinálásával rendeznek meg.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!