A 42. Tour de Hongrie első etapja a siófoki rajt után Kaposváron ér véget. A kaposvári KOMETA az egyik induló csapat (EOLO-KOMETA Cycling Team) szponzoraként szalámiérlelővé változtatta a jutai felüljáró városba bevezető oldalát.
A 13 méter hosszú, 7,5 méter magas téliszalámis épületháló mellett a KOMETA egy 8 méter magas felfújható szalámival is készül az ötnapos viadalra. Utóbbival minden befutó (Kaposvár, Nagykanizsa, Tata, Kékestető, Budapest) környékén találkozhatunk.
A csapatnak egyébként nemcsak az egyik szponzora magyar, hanem a versenyzők között is van két hazai versenyző. Dina Márton a Tour de Hongrie-val egyidőben zajló Giro d’Italián teker, de Fetter Eriknek magyar utakon szurkolhatunk.


