A Francis által vezetett és találóan csak „Nyalj belém – finom vagyok” címmel fémjelzett blog szerint az alkotót egy élvonalbeli híresség kérte fel a rendhagyó jégkém kivitelezésére. A hírek szerint a megbízó az egyik buliját óhajtotta feldobni a hideg finomsággal. A pezsgő-ízesítésű fagylalt adagonként 25 milligrammot tartalmaz a férfiak körében népszerű ajzószerből, amely az eredeti készítmény „leglightosabb” kiszerelésében előforduló hatóanyag mennyiségével egyenértékű.
Bár Francist szerződés kötelezi a felkérés bizalmas kezelésére, annyit mindenestre elárulhatott: az ügyfél „nagyon elégedett volt a végeredménnyel”.
Ha az ominózus party-ról, vagy a fagyos készítmény kóstolójáról urambocsá’ lemaradtunk, attól még nem kell kardunkba dőlnünk. Francis a Latin Times nevű újságnak elmondta, hogy bár a fagyi előreláthatóan nem fog kereskedelmi forgalomba kerülni, a mester privát ügyfelek számára változatlanul szívesen elkészíti a buja édességet.
Fordítás: Zamaróczy Ádám

